Kariéra

Jsme lidé jako Vy!! A věříme, že technologie je dobrý pomocník, ale nikdy nemůže nahradit sílu lidského kontaktu.

Byli jsme u budování firem, které se staly velmi úspěšnými, ale zapomněly, proč existují. Zapomněly, že existují, aby poskytovaly skvělou službu svým zákazníkům a vytvářely zázemí pro své spolupracovníky.

Vyberte si z naší nabídky partnerů a produktů to, co vyhovuje potřebám Vašich klientů a to, co umíte a chcete prodávat.

Zavolejte nám nebo napište e-mail

+420 778 778 262 spoluprace@obchodnibrana.cz

...nebo vyplňte formulář a my se vám ozveme.

odeslat

Náš příběh

...aneb jak jsme se dali dohromady a proč jsme začali podnikat. Každý z nás žije v jiné části republiky, ale potkali jsme se v zaměstnání a tam strávili více než 15 let. Máme bohaté zkušenosti, věříme v sílu osobní služby a lidského kontaktu. To, co nás spojuje, je fakt, že jsme vždy dělali něco navíc. Chtěli jsme spojit naše vnitřní hodnoty s hodnotami firmy a naše touha a víra nás dovedla až sem. Při budování naší firmy se stále učíme, každý den máme příležitost sbírat nové zkušenosti, o které se s vámi, našimi zákazníky a spolupracovníky rádi dělíme.

Čeho chceme dosáhnout

Chceme dělat obchod na území a s lidmi, které známe a kterým rozumíme. Chceme budovat dlouhodobé vztahy se zákazníky a opakovaně jim poskytovat naše kvalitní služby. Chceme sdílet emoce, které se v digitálním světě přenášejí jen těžko. Spolupracujeme se zajímavými a důvěryhodnými partnery a umožníme vám využívat jejich nejlepší produkty a služby. Respektujeme, že naše služba není pro každého, ale velká část populace se stále neorientuje v digitálním světě. My jsme tu právě pro ně. Chceme zlepšit kvalitu života našich zákazníků tím, že jim nabídneme jedinečnou a kvalitní službu ve všech 6253 obcích České republiky. Jednou z našich ambicí je začlenění seniorů do využívání dostupných možností online světa. Pokud je vám 25, asi si zvládnete vše objednat a zařídit přes telefon - naše služba asi není pro Vás. I když, mohli byste pomoci svým rodičům či prarodičům. Ať už bydlí od Vás sto metrů nebo na druhém konci republiky. A možná Vás to bude bavit a stanete se naším kolegou či kolegyní.

Proč by vás to mělo zajímat?
Zjistěte zde >>

Zavolejte nám nebo napište e-mail

+420 778 778 262 spoluprace@obchodnibrana.cz

...nebo vyplňte formulář a my se vám ozveme.